Obszary WOW

Close,Up,Of,Laptop,With,Graphs,,Charts,Of,Marketing,Agency.

/ Obszary, w których możemy Cię wesprzeć:

Poniżej przedstawiamy pełny zakres obszaru naszej działalności. Rozwiń menu by zapoznać się ze szczegółami każdego z nich:

Opracowanie planu działań, spójnej komunikacji, drogowskazu dla firmy.

Analiza / audyt wydatków budżetowych, wskazanie miejsc z niepotrzebną nadwyżką oraz takich, gdzie warto inwestować. Dopasowanie strategii firmy do budżetu. Zaplanowanie działań i wydatków  marketingowych na cały rok finansowy.

Zorganizujemy każdy event: od małych otwarć salonów, imprez firmowych, spotkań z kluczowymi klientami, po duże wydarzenia, premiery i gale.

Prowadzenie kampanii reklamowych w obszarze internetu. Kompleksowa obsługa marketingu online, zbudowanie spójnej komunikacji na wszystkich obszarach. Wsparcie w zakresie działań w Google, promocji na social mediach, kampanii bannerowych, kampanii w obszarze mobile, itp.

Tworzenie szeroko pojętych materiałów marketingowych w formie video np.: video-wizytówka firmy, relacja z eventu, tworzenie intro do kanałów na YT, i wiele innych. W ramach współpracy oferujemy napisanie scenariusza, zatrudnienie aktorów, realizacja materiału i czuwanie nad poprawnością oraz montaż.

Dobór influenserów do wizerunku Twojego produktu, ustalanie zakresu współpracy, analiza umowy, negocjowanie ostatecznych warunków współpracy. Prowadzenie z influenseramii kampanii dopasowanych do Twoich potrzeb.

Oferujemy obsługę fotograficzną zarówno w obszarze realizacji komercyjnych sesji produktowych, jak i komercyjnych sesji z udziałem modeli. Dodatkowo zajmujemy się spotami telewizyjnymi, zrealizujemy od A do Z reklamę telewizyjną Twojego produktu.

Prowadzimy kanały social media firmy zarówno od strony content marketingu jak i prowadzenia kampanii płatnych na social mediach.

Projektujemy kompleksowo strony internetowe. Dodatkowo zajmujemy się produkcją treści na www, przygotowaniem materiałów w tym zdjęć oraz konsultacji z zakresu edycji strony w CMS. Pracujemy głównie na szablonach  WordPress.

Prowadzenie kampanii w zakresie lead generation – generujemy dla Twojej firmy realne kontakty zainteresowane Twoim produktem/ usługą. 

Nie masz rzecznika prasowego? Nie znajdujesz w firmie osoby, która wystąpi w mediach i przekaże ważny komunikat? Obsługujmy w roli rzecznika prasowego firmy, które w tym obszarze odczuwają braki. Weźmiemy udział w evencie, zorganizujemy konferencję prasową, wystąpimy w radio czy podcastcie w Twoim imieniu. Poprowadzimy z Tobą wywiad i pomożemy rozpromować go w wybranych mediach.

Pomagamy w szeroko rozumianym PR, utrzymujemy kontakt z mediami, piszemy notatki prasowe, przesyłamy je do odpowiednich mediów w celu publikacji treści.

Social media :

Social media :

/ Jak pracuję ?

Wiemy, jak ważne jest to pierwsze wrażenie. 

Wiemy, że jest wiele agencji które obiecują cuda.

Wiemy, jak trudno czasami określić, gdzie w mojej firmie jest najsłabsze ogniwo.

Zaufaj nam, a cuda zamienimy w prawdziwe działanie, które przyniosą realne skutki.

01.

Skontaktuj się

Wykonaj pierwszy krok i skontaktuj się z nami. Nie bój się go wykonać. Pamiętaj, że rozmowa jest niezobowiązująca, a rozmawiać zawsze warto.

02.

Opisz oczekiwania

Przedstaw nam swoje oczekiwania, swoje plany, swoje inspiracje. Co chciałbyś zmienić, w jakim obszarze odczuwasz braki i potrzebujesz wsparcia.

03.

Zaufaj nam

Pozwól zaproponować sobie najlepszą marketingową strategię dla swojej firmy. W odpowiedzi na Twój kontakt, przedstawimy konkretne rozwiązania.

04.

Gotowe

Ciesz się efektami naszej współpracy, dzięki konkretnym rozwiązaniom, czystym zasadom i partnerskiej relacji.