AI

SZKOLENIE AI
DLA MARKETINGU

WOW-ME MARKETING MASTERY:
ZROZUM AI

WOW-ME ACADEMY

O SZKOLENIU

Pomyśl o AI jak o nieodkrytym skarbie, który czeka na odkrycie przez ambitnych specjalistów marketingu takich jak Ty. Podczas naszego intensywnego jednodniowego szkolenia przeniesiemy Cię przez fascynujący świat narzędzi, strategii i praktycznych zastosowań sztucznej inteligencji, które zmienią Twoje podejście do pracy w marketingu. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z marketingiem, nasze szkolenie przygotowaliśmy po to, byś zrozumiał AI. Ta wiedza pozwoli Ci podejść do tematu kompleksowo i być przygotowanym na każde przyszłe narzędzia AI.

WOW-ME Marketing Mastery

Zapisz się na nasze jednodniowe szkolenie WOW-ME Marketing Mastery: Zrozum AI i odkryj, jak sztuczna inteligencja może wywrócić do góry nogami Twoje metody pracy w marketingu: usprawniając, automatyzując i ułatwiając Twój każdy dzień.

Nasze fascynujące szkolenie otworzy przed Tobą drzwi do nieograniczonego potencjału, jaki kryje się w zastosowaniach sztucznej inteligencji w dziedzinie marketingu.

CO OFERUJEMY:

Dlaczego warto

wziąć udział w szkoleniu?

Podchodzimy innowacyjnie do oferty szkoleń, starając się zaoferować coś, czego na rynku jeszcze nie ma. To pierwsze tego typu szkolenie, które uaktualniane jest ze spotkania na spotkanie. Pokazujemy tylko najnowsze trendy, a przykłady są odnajdywane na bieżąco.

Po szkoleniu otrzymasz od nas „wędkę”, która pomoże Ci odnaleźć się szybko w dostępnych narzędziach i wykorzystać te, które Cię zainteresują.

Dzięki szkoleniu WOW-ME Marketing Mastery: Zrozum AI uzyskasz aktualną wiedzę, którą od razu następnego dnia wykorzystasz w swojej pracy.

Nasi prelegenci to osoby o uznanej ekspertyzie, których doświadczenie to lata pracy z największymi światowymi markami. Są to nie tylko teoretycy, ale także praktycy, którzy zdobyli swoją wiedzę w realnych projektach. Możesz mieć więc pewność, że nikt w Polsce nie wyłoży Ci tak tej wiedzy jak oni.

Dlatego nie zastanawiaj się, tylko ZAPISZ SIĘ już teraz!

Poznaj potencjał, który drzemie w sztucznej inteligencji i zdobądź klucz do nowych, efektywniejszych strategii marketingowych. Przygotuj się na transformację swojej kariery i weź udział w szkoleniu, które otworzy przed Tobą nowe horyzonty w świecie marketingu opartego na sztucznej inteligencji.

SZCZEGÓŁOWA AGENDA:

Otwarcie szkolenia

Powitanie uczestników
Wyjaśnienie kwestii organizacyjnych

Wprowadzenie do Generative AI

Rodzaje AI, podstawy
Jak naprawdę działa Generative AI?
Rodzaje dostępnych usług Generative AI i opcja uruchomienia lokalnie
Prompt Engineer – zawód, umiejętność, czy pustosłowie w CV?

Latent Diffusion – generowanie
grafiki i wideo

Rozgrzewka – zajrzyjmy “pod maskę”!

DALL-E 3

Kuzyn ChatGPT
Jak korzystać?
Napisy i palce – powoli zanikający benchmark systemów

MidJourney

Król jest jeden!
Jak korzystać?
Funkcje zaawansowane
Kwestia “stylu”
Dlaczego moje prompty nie dają takich efektów?

Stable Diffusion

Czym jest SD, SDXL, SD3
Jak korzystać?
Czym się zasadniczo różni od MidJourney i DALL-E 3?
Dlaczego korzystać?

Nieodległa przyszłość:
Sora i generowanie ruchomego obrazu

Krótko o tym co nas czeka już niebawem…
…oraz o alternatywnych systemach do Sora.

Porównanie dostępnych systemów

Krótko o tym co do czego wykorzystywać

Praca z tekstem

Jak usprawnić pracę z tekstem

ChatGPT

Najkrótsza historia OpenAI
Bezpłatnie vs ChatGPT Plus / Team / Enterprise
GPT-3.5 vs GPT-4
Jak to działa w praktyce?

 

Asystenci GPT
i inne funkcje zaawansowane

Zbuduj własne GPT
GPT-4V, czyli oczy GPT
Linkowanie z DALL-E 3
Inne funkcje

GPT via API

Na czym to polega?
Dlaczego powinniście ścigać swoje zespoły IT / programistów?

Alternatywy

Google Gemini
Mistral / Mixtral
Perplexity
Anthropic Claude 3
Meta Llama 2

Use Cases

Max:
Konceptualizacja
Sumaryzacja i oceny
Draftowanie dokumentów
Copywriting
E-mailing
Twój koder-junior
Twój osobisty asystent

Tomek:
Research
Copywriting
Programowanie
Grafika

Bonus: głos i dźwięk

(nie)prawdziwy głos Eleven Labs
Głos w tekst łatwo jak nigdy – Whisper AI

Styk prawa i AI

Prawo autorskie a treści generowane przez AI
Własność i odpowiedzialność za treści AI
Unikanie naruszeń praw autorskich i ochrona prawna
Minimalizacja ryzyka prawnego: umowy i zasady korzystania
AI, RODO i studia przypadków

Przyszłość

Usługi AI które po prostu musisz znać
Najbliższa przyszłość Generative AI

Q&A

W ciągu dnia oferujemy 2 przerwy kawowe po 15 min oraz 1 przerwę obiadową trwającą 45 min.

DO kogo skierowane jest wydarzenie?

Zapisz się już teraz, aby doświadczyć, jak sztuczna inteligencja może być kluczem do osiągnięcia nieosiągalnych wcześniej rezultatów w świecie marketingu. Poznaj potęgę AI i zdobądź przewagę konkurencyjną, której potrzebujesz, aby osiągnąć szczyt w dziedzinie marketingu.

ZAPROSZENIE
OD PRELEGENTÓW
I ORGANIZATORA

KRÓTKO I NA TEMAT

PRELEGENCI

Max Salamonowicz

Z wykształcenia robotyk (Applied Robotics) i inżynier oprogramowania. Od ponad dekady przewodzi zespołom inżynierów w projektach z zakresu AI, Machine Learning, Applied Robotics. Przedsiębiorca, założyciel szeregu startupów w Polsce i w USA. Aktywny szkoleniowiec i konsultant AI/ML dla korporacji i MŚP, w 2023 przeszkolił blisko 700 osób m.i. w takich podmiotach jak Allegro, Asseco, Colliers, Exatel, Empik, PKO BP i wiele innych.

Tomasz Kolinko

Seryjny przedsiębiorca (m.in. AppCodes, Eveem.org), anioł biznesu (m.in. Ramp.Network, Beesfund), oraz limitowany partner i doradca w kilku funduszach early stage. W kontekście AI, współtwórca jednego z pierwszych systemów chatbotów w kraju (EasyAsk, 2007), od 2023 konsultuje projekty AI, współorganizował szkolenia Gen-AI.pl

Aleksandra Maciejewicz

Rzecznika patentowa, prawniczka, partnerka w LAWMORE, założycielka ONDARE legal/business hub, specjalistka z zakresu prawa nowych technologii. Doradza naukowcom, startupom i przedstawicielom przemysłów kreatywnych. Wykładowczyni i mentorka.

ORGANIZATOR

Karolina Łukaszewska-Kempa | Agencja WOW-ME

Właścicielka agencji marketingowo - eventowej WOW-ME, tworzy i realizuje projekty WOW od ponad 12 lat. Wyróżnia ją podejście zewnętrznego działu marketingu, ponieważ szyje strategie "na miarę”, z gwarancją efektu WOW. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Wyższej Szkoły Bankowej oraz SGH w Warszawie. Współpracowała przez lata z takimi markami jak: Porsche, Invicta, WIBO, NAM i wiele innych. Obecnie za pośrednictwem swojej agencji organizuje również szkolenia dla marketingowców ponieważ sama zauważyła ich duży brak na rynku. Wie, czego potrzebują marketingowcy i tego właśnie dostarcza im w szkoleniach przez siebie organizowanych.

CENNIK

1 osoba

1300

2 osoby

2500

3 osoby

3700

Większe grupy

TERMINY I LOKALIZACJE

KRAKÓW 10.05.2024

Multikino

Dobrego Pasterza 128

WARSZAWA 13.05.2024

Multikino

Złote Tarasy, ul. Złota 59

GDAŃSK 17.05.2024

Multikino

 Aleja Zwycięstwa 14

pytania?

 +48 790 396 009

szkolenie@wow-me.pl

PROCES ZAPISÓW

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi w ciągu 24h otrzymasz fakturę proformę do opłaty. 

Uiszczenie opłaty jest równoznaczne z potwierdzeniem zapisania Uczestnika na listę. Stosowne potwierdzenie otrzymasz mailowo na podany w formularzu adres.

Przyjdź na szkolenie w wybranym terminie i zdobywaj upragnioną wiedzę!

Formularz Zgłoszeniowy  Zapisując się na szkolenie, akceptujesz regulamin dostępny tutaj. Prosimy o zapoznanie się.

  FAQ

  Oczywiście, zachęcamy do zapisów większych grup, ponieważ im więcej osób z jednej firmy będzie uczestniczyć w szkoleniu, tym z chęcią udzielimy wyższego rabatu. Przy grupach powyżej 3 osób, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia stawki.

  Oczywiście, jest możliwość zmiany daty bądź lokalizacji szkolenia. W tym przypadku prosimy o kontakt mailowy. Wszystkie daty i terminy  dostępne są na stronie internetowej szkolenia.

  Tak, każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający udział wraz z podpisami prelegentów.

  Szkolenie dotyczy rozwiązań AI dla osób pracujących bądź mających styczność z marketingiem. Po szkoleniu uczestnik będzie miał obszerną wiedzę jakie narzędzia i do czego będzie mógł wykorzystać w swojej codziennej pracy. Szczegółowy plan wydarzenia znajduje się na stronie internetowej. 

  Jeśli z przyczyn losowych uczestnik nie może wziąć udziału w szkoleniu, jest możliwość zmiany lokalizacji szkolenia (wszystkie terminy i lokalizacje wskazane są na stronie internetowej). Rezygnacja ze zwrotem kosztów jest możliwa w ciągu 2 tygodni od momentu zapisania się na szkolenie. Wszystkie zasady opisane są w naszym regulaminie. 

  Dziękujemy za zainteresowanie formą zdalną spotkania, niemniej jednak mocno kładziemy nacisk na relacje bezpośrednie uczestników z prelegentami, ponieważ wierzymy że tak przekazana wiedza jest o wiele bardziej skuteczna i efektywna. Dodatkowo w ramach opłaty za szkolenie jest serwowany wspólny lunch, który wpiera networking, na którym nam bardzo zależy. Uczestnicy bardzo sobie ceną taką formę szkoleń, więc przy niej póki co pozostaniemy.

  Jest taka możliwość. W tym celu prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

  Pomysł na szkolenie powstał po wnikliwej analizie rynku, z powodu braku ciekawych merytorycznie tego typu szkoleń dla osób związanych z marketingiem. Zatem wiemy, co Ci zaoferować, abyś mógł rozpocząć pracę z AI. Nasi prelegenci to praktycy biznesu, którzy od lat są również szkoleniowcami. Oboje Tomek i Max uzupełniają się, dając uczestnikom szkolenia tylko aktualną wiedzę. Agenda szkolenia jest uaktualniana ze szkolenie na szkolenie, ponieważ AI szybko się rozwija a my rozwijamy się razem z nim.