Referencje

Za każde dobre słowo od  Klientów, Współpracowników i Partnerów jesteśmy bardzo wdzięczni. Przedstawiamy kilka z nich:

/ Tomasz Romaniuk

Pani Karolina za każdym razem wykazuje się ogromnym zaangażowaniem w prowadzone projekty. Charakteryzuje się świetnym wyczuciem estetyki, ogromną dbałością o szczegóły, która przekłada się na najwyższą jakość efektu końcowego, wzorowym planowaniem podejmowanych działań i czymś co w branży nazywamy intuicją, która jest kluczowa i pomaga być zawsze o krok przed konkurencją.

5/5

/ Alina Bobrowska

Współpraca z Karoliną jest przyjemnością. Cenię ją za profesjonalizm. To osoba skrupulatna, rzetelna i sumienna. A równocześnie jest przemiłą i zawsze uśmiechniętą kobietą. Miałyśmy okazję współpracować przy kilku sesjach zdjęciowych i każdą bardzo dobrze wspominam. Obserwuję również jej eventy. Zawsze są dopracowane na najwyższym poziomie. 

5/5

/ Krzysztof Gbur

Osobiście cenię Karolinę za gotowość do współpracy, profesjonalizm i spokój, wynikający z doświadczenia. Obserwując ostatnie działania marketingowe i PR-owe Porsche Sopot dostrzegam w nich ogromny udział Karoliny i łączący je wspólny mianownik sukcesu. Warto się im przyglądać i inspirować na przyszłość.

5/5

/ Tomasz Barwik

Dzięki współpracy z WOW-ME pozyskaliśmy wszystkich klientów na nasze inwestycje, nie współpracując z żadnym biurem nieruchomości. Agencja obsłużyła nas również w wyszukiwarce Google oraz przygotowała stronę internetową.

5/5

/ Michał Pietrzak

Wydarzenia organizowane przez Karolinę są na najwyższym poziomie, nie tylko lokalizacja event’ów ale także cała aranżacja – od cateringu do perfekcyjnie dobranych artystów support’ujących duże wydarzenia. Sądzę, że wiele firm mogło by brać przykład z PR który prowadzi Karolina.

5/5

/ Patrycja Kraińska

Nastawienie na współpracę, otwartość na nowe pomysły, gotowość do realizacji innowacyjnych projektów. oraz odwaga w działaniu- to cechy Karoliny, które zdecydowanie wyróżniają ją pośród osób, z którymi miałam przyjemność pracować. Szczerze polecam współpracę z Karoliną.

5/5

/ Marcin Wiła

Karolina jest profesjonalistką w każdym calu. Specjalistka od zagadnień marketingowych i doskonała organizatorka prestiżowych wydarzeń. Pozostaje życzyć wszystkim kontrahentom takich współpracowników jak Karolina.

5/5

/ Paweł Kąkol

Bardzo cenię Karolinę za jej zaangażowanie, otwartość na nowe pomysły, profesjonalizm oraz gotowość do pomocy.

5/5

/ Marek Sworowski

Z łatwością i przyjemnością mogę polecić Karolinę, jako bardzo dobrego partnera w biznesie. Karolina od samego początku bardzo szybko i skutecznie rozumiała specyfikę naszej marki. W Karolinie cenię ponadto pozytywną energię, dużą motywację i zaangażowanie w projekt

5/5

/ Jakub Jakubowski

Karolina to jeden z najlepszych marketingowców z jakimi współpracowałem. Zawsze świetnie przygotowana do współpracy, a jej wpływ na rozwój marki Porsche na Pomorzu jest nie do podważenia.

5/5

/ Bartłomiej Bucholc

Z Karoliną miałem przyjemność współpracować przy okazji premiery nowego Porsche. Spotkałem się z osobą, która jest wzorem profesjonalizmu. Zawsze jest nastawiona na nieszablonowe pomysły. Nie generuje problemów, tylko je rozwiązuje. Świetnie radzi sobie z bardzo dużą presją czasu. To osoba otwarta i bardzo przyjazna, taka, z którą najpierw wypijesz kawę, a biznes zrobisz przy okazji.

5/5

/ Marcin Teske

Karolina cechuje się sumiennością, kreatywnością oraz skutecznością w działaniu. Warto dodać, że Karolina umie rozmawiać i z tych rozmów wyciągać wnioski. Wszystkie wspólne projekty dla Porsche Approved oraz Porsche Sopot zostały ocenione przez klientów jak i branżę na bardzo wysokim poziomie.

5/5

/ Gotowy by zostać WOW?

Zacznijmy rozmawiać

Wybierz najbardziej dogodną formę kontaktu.

Preferujemy kontakt telefoniczny bądź mailowy. Jeśli zależy Ci na spotkaniu osobistym, daj nam znać. Z chęcią Cię ugościmy w naszym biurze w Trójmieście.

Lokalizacja

Online / Polska

Telefon

790 396 009

E-mail

karolina.wowme@gmail.com

Otwarte

9:00-18:00

Social media :