WOW-ME

Social Media :

Jestem WOW

/ Jestem WOW

Kilka słów o mnie

Według słownika języka polskiego słowo WOW jest „spontanicznym wyrazem zachwytu”, „wykrzyknikiem oznaczającym podziw i uznanie”. Dla mnie słowo to jest najprostszą formą wyrażenia zadowolenia i satysfakcji z osiągniętego celu. WOW zapiera dech w piersiach i odbiera mowę. WOW określa coś wyjątkowego i imponującego.

I właśnie takie projekty tworzę i realizuję od ponad 10 lat.

Moim największym WOW jest kompleksowość. Dzięki bogatemu doświadczeniu pomogę Ci zbudować świadomy i pewny wizerunek marki, pomogę w zaplanowaniu i przygotuję kampanie marketingowe, zorganizuje niezapomniany event dla Twoich kontrahentów a także zajmę się przygotowaniem jakościowych i profesjonalnych materiałów w tym zadbam o odpowiednią oprawę foto czy video działań Twojej firmy.

Niezależnie od tego czy prowadzisz małą firmę, rodzinny biznes, czy zarządzasz dużą marką i szukasz wsparcia- uszyję „kampanię na miarę”, z działaniami dopasowanymi do Twoich potrzeb

„Z łatwością i przyjemnością mogę polecić Karolinę, jako bardzo dobrego partnera w biznesie. Karolina bardzo szybko i skutecznie zrozumiała specyfikę naszej marki. W Karolinie cenię ponadto pozytywną energię, dużą motywację i zaangażowanie w projekt”.

Marek Sworowski - Dyrektor Marketingu Porsche Polska

0 +

Projekty

/ Moje doświadczenie

Ciągłe poszukiwanie wiedzy

Odkąd pamiętam, w każdym aspekcie mojego życia dążyłam do upragnionego WOW, dlatego dzisiaj jestem absolwentką kierunku Marketing Uniwersytetu Gdańskiego, Marketing internetowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Komunikacja i kształtowanie wizerunku medialnego w Wyższej Szkole Bankowej. Nieustannie poszerzam swoje kompetencje i kwalifikacje czego dowodem, jest między innymi, międzynarodowy certyfikat Dimaq Professional potwierdzający moje umiejętności w zakresie (tak aktualnego) marketingu online.

A czy Ty wiesz co jest Twoim WOW?

Daj znać a wspólnie wzniesiemy marketing Twojej firmy na nowy poziom.

Karolina Łukaszewska-Kempa

Wiedza:

Kreowanie strategii marketingowej
90%
Opracowywanie komunikacji marketingowej
100%
Tworzenie mediaplanów
100%
Umiejętności analityczne
90%
Umiejętności interpersonalne
100%
Organizacja eventów
100%
Public Relations
100%

/

Jak pracuję?

Chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy, porozmawiać o potrzebach, zapoznać się z możliwościami naszych działań? Skontaktuj się z nami.

01.

Skontaktuj się

Wykonaj pierwszy krok i skontaktuj się z nami. Nie bój się go wykonać. Pamiętaj, że rozmowa jest niezobowiązująca, a rozmawiać zawsze warto.

02.

Opisz oczekiwania

Przedstaw nam swoje oczekiwania, swoje plany, swoje inspiracje. Co chciałbyś zmienić, w jakim obszarze odczuwasz braki i potrzebujesz wsparcia.

03.

Zaufaj nam

Pozwól zaproponować sobie najlepszą marketingową strategię dla swojej firmy. W odpowiedzi na Twój kontakt, przedstawimy konkretne rozwiązania.

04.

Gotowe

Ciesz się efektami naszej współpracy, dzięki konkretnym rozwiązaniom, czystym zasadom i partnerskiej relacji.