WOW-ME

Step into urban cc21d809-09bc-46dc-b23e-065338350516

EMPOWER.

ENGAGE.

IMPRESS.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet.

Pomogę Ci osiągnąć
wyższy poziom.

Jako agencja marketingowo – eventowa dam Twojej firmie pełne wsparcie w dowolnym zakresie, gdzie tylko odczuwasz potrzebę. Decydując się na współpracę z moją agencją możesz liczyć na pełne wsparcie pod kątem marketingu 360. Daj mi znać czego potrzebujesz, a wspólnie z zespołem dopasuję kompleksowe rozwiązanie odpowiednio skrojone dla Twojej firmy. Pomogę Ci szybko odnaleźć swoje WOW, dzięki czemu wyróżnisz się na tle konkurencji i staniesz się lepszy.

Za mały zespół, zbyt dużo zadań, za mało czasu?

Marketing Twojej firmy nie poczeka długo.

Z moim zespołem  pomożemy obsłużyć następujące obszary:

„Z łatwością i przyjemnością mogę polecić Karolinę, jako bardzo dobrego partnera w biznesie. Karolina od samego początku bardzo szybko i skutecznie rozumiała specyfikę naszej marki. W Karolinie cenię ponadto pozytywną energię, dużą motywację i zaangażowanie w projekt”

Marketing online i tradycyjny
Organizacja eventów
Wizerunek marki i media
0 +
Lat doświadczenia

Przykładowe realizacje

Event otwarcia salonu
Xiaomi

Kompletna organizacja eventu otwarcia nowej lokalizacji salonu XIAOMI w Gdańsku.

Styczeń 2022

b373e1b2-9e4e-4707-bcaa-44b92873ffb9

Premiery Porsche

Na zlecenie Porsche Centrum Sopot przez 6 lat były organizowane premiery najnowszych modeli Porsche.

2015-2021 / non-stop

_DSC0581m

Video - marketing

Współpraca z Restauracją 1911 z Sopotu w zakresie realizacji content marketingu na media społecznościowe. W wyniku współpracy powstały 4 materiały video promujące restaurację

Listopad 2021

1911

Realizacja odcinka
Top Model

Zostaliśmy zaangażowani do przygotowania i koordynacji odcinka programu Top Model (TVN) w imieniu firmy kosmetycznej NAM. W odcinku wziął udział gość – Jan Kliment wraz z małżonką, a autorem zdjęć uczestników był Marcin Tyszka.

2021 Październik

IMG_0781

Spot TV i sesja
komercyjna

Współorganizacja sesji komercyjnej oraz spotu TV dla marki kosmetycznej Wibo, realizacja 3 kampanii wizerunkowych na sezon 2021/2022/2023. Sesja przy udziale Karoliny Gilon, realizacja materiału zdjęciowego: Marcin Tyszka.

Lipiec 2021

wibo

Kampania lead
generation

Generowanie leadów sprzedażowych dla dewelopera wiecejnizdom.com, realizacja kampanii w mediach społecznościowych, przekazywanie leadów do firmy, kampanie zakończone realną sprzedażą.

2020 cały rok

dębowe szeregi (2)m

Nasi Klienci mówią ...

Tomasz Romaniuk
Tomasz Romaniuk

FLY HI STUDIO

Pani Karolina za każdym razem wykazuje się ogromnym zaangażowaniem w prowadzone projekty. Charakteryzuje się świetnym wyczuciem estetyki, ogromną dbałością o szczegóły, która przekłada się na najwyższą jakość efektu końcowego, wzorowym planowaniem podejmowanych działań i czymś co w branży nazywamy intuicją, która jest kluczowa i pomaga być zawsze o krok przed konkurencją.

Alina Bobrowska
Alina Bobrowska

Fotograf

Współpraca z Karoliną jest przyjemnością. Cenię ją za profesjonalizm. To osoba skrupulatna, rzetelna i sumienna. A równocześnie jest przemiłą i zawsze uśmiechniętą kobietą. Miałyśmy okazję współpracować przy kilku sesjach zdjęciowych i każdą bardzo dobrze wspominam. Obserwuję również jej eventy. Zawsze są dopracowane na najwyższym poziomie.

Piotr Bilski
Piotr Bilski

XIAOMI

Nasza współpraca z WOW-ME przebiegła wzorowo. Pani Karolina dopilnowała wszystkiego. Jako że osobiście nigdy takich eventów nie organizowałem przeprowadzono mnie przez ten projekt "za rączkę" podając najlepsze możliwe rozwiązania. Wszystko było przygotowywane z najwyższą starannością. Pani Karolina to osoba otwarta, kontaktowa, bardzo sumienna. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i rekomendujemy agencje WOW-ME.

Tomasz Barwik
Tomasz Barwik

www.wiecejnizdom.com

Dzięki współpracy z WOW-ME pozyskaliśmy wszystkich klientów na nasze inwestycje, nie współpracując z żadnym biurem nieruchomości. Agencja obsłużyła nas również w wyszukiwarce Google oraz przygotowała stronę internetową.