WOW-ME

Social Media :

/ Karolina Łukaszewska-KempaAgencja marketingowo-eventowa WOW-ME

Wznieś swój marketing na poziomWOW

Kompleksowość to moje drugie imię. Dlatego też decydując się na współpracę ze mną możesz liczyć na pełne wsparcie pod kątem działań marketingu 360. To za sprawą faktu, że posiadam szereg gotowych i sprawdzonych rozwiązań i bazę kontaktów, dzięki czemu Ty nie musisz już ich szukać. W zależności od wymagań, okoliczności oraz potrzeb jestem w stanie ze swoim zespołem zarekomendować najlepsze z nichMożesz to sprawdzić. Zapraszam!

Marketing online i tradycyjny

Organizacja eventów

Wizerunek marki i media

Pomogę Ci osiągnąć wyższy poziom

Jako agencja marketingowo – eventowa dam Twojej firmie pełne wsparcie w dowolnym zakresie, gdzie tylko odczuwasz potrzebę. Decydując się na współpracę z moją agencją możesz liczyć na pełne wsparcie pod kątem marketingu 360. Daj mi znać czego potrzebujesz, a wspólnie z zespołem dopasuję kompleksowe rozwiązanie odpowiednio skrojone dla Twojej firmy. Pomogę Ci szybko odnaleźć swoje WOW, dzięki czemu wyróżnisz się na tle konkurencji i staniesz się lepszy.

Za mały zespół, zbyt dużo zadań, za mało czasu?

Marketing Twojej firmy nie poczeka długo.

Z moim zespołem  pomożemy obsłużyć następujące obszary:

 ć

„Z łatwością i przyjemnością mogę polecić Karolinę, jako bardzo dobrego partnera w biznesie. Karolina od samego początku bardzo szybko i skutecznie rozumiała specyfikę naszej marki. W Karolinie cenię ponadto pozytywną energię, dużą motywację i zaangażowanie w projekt”

Marek Sworowski - Dyrektor Marketingu Porsche Polska

0 +

Lata doświadczenia

/ Przykładowe realizacje

Prezentujemy wybrane realizacje

2022

styczeń

Kompletna organizacja eventu otwarcia nowej lokalizacji salonu XIAOMI w Gdańsku.

Event otwarcia salonu

XIAOMI

2015-2021

non stop

Na zlecenie Porsche Centrum Sopot przez 6 lat były organizowane premiery najnowszych modeli Porsche.

Premiery Porsche

Porsche Centrum Sopot

2021

listopad

Współpraca z Restauracją 1911 z Sopotu w zakresie realizacji content marketingu na media społecznościowe. W wyniku współpracy powstały 4 materiały video promujące restaurację.

Video - marketing

Restauracja 1911

2021

październik

Zostaliśmy zaangażowani do przygotowania i koordynacji odcinka programu Top Model (TVN) w imieniu firmy kosmetycznej NAM. W odcinku wziął udział gość – Jan Kliment wraz z małżonką, a autorem zdjęć uczestników był Marcin Tyszka.

Realizacja odcinka Top Model

NAM

2021

lipiec

Współorganizacja sesji komercyjnej oraz spotu TV dla marki kosmetycznej Wibo, realizacja 3 kampanii wizerunkowych na sezon 2021/2022/2023. Sesja przy udziale Karoliny Gilon, realizacja materiału zdjęciowego: Marcin Tyszka.

Spot TV i sesja komercyjna

WIBO

2020

cały rok

Generowanie leadów sprzedażowych dla dewelopera wiecejnizdom.com, realizacja kampanii w mediach społecznościowych, przekazywanie leadów do firmy, kampanie zakończone realną sprzedażą.

Kampania lead generation

wiecejnizdom.com

/ Testimoniale

Nasi Klienci mówią..

Tomasz Romaniuk
Tomasz Romaniuk

FLY HI STUDIO

Pani Karolina za każdym razem wykazuje się ogromnym zaangażowaniem w prowadzone projekty. Charakteryzuje się świetnym wyczuciem estetyki, ogromną dbałością o szczegóły, która przekłada się na najwyższą jakość efektu końcowego, wzorowym planowaniem podejmowanych działań i czymś co w branży nazywamy intuicją, która jest kluczowa i pomaga być zawsze o krok przed konkurencją.

Alina Bobrowska
Alina Bobrowska

Fotograf

Współpraca z Karoliną jest przyjemnością. Cenię ją za profesjonalizm. To osoba skrupulatna, rzetelna i sumienna. A równocześnie jest przemiłą i zawsze uśmiechniętą kobietą. Miałyśmy okazję współpracować przy kilku sesjach zdjęciowych i każdą bardzo dobrze wspominam. Obserwuję również jej eventy. Zawsze są dopracowane na najwyższym poziomie.

Piotr Bilski
Piotr Bilski

XIAOMI

Nasza współpraca z WOW-ME przebiegła wzorowo. Pani Karolina dopilnowała wszystkiego. Jako że osobiście nigdy takich eventów nie organizowałem przeprowadzono mnie przez ten projekt "za rączkę" podając najlepsze możliwe rozwiązania. Wszystko było przygotowywane z najwyższą starannością. Pani Karolina to osoba otwarta, kontaktowa, bardzo sumienna. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i rekomendujemy agencje WOW-ME.

Tomasz Barwik
Tomasz Barwik

www.wiecejnizdom.com

Dzięki współpracy z WOW-ME pozyskaliśmy wszystkich klientów na nasze inwestycje, nie współpracując z żadnym biurem nieruchomości. Agencja obsłużyła nas również w wyszukiwarce Google oraz przygotowała stronę internetową.